У Львівській міськраді обшуки через підозру в махінаціях з індустріальним парком

logo
39496_u_lvivskij_miskradi_obshuki_cherez_pidozr.jpeg


Сьогодні, 15-го листопада, Генпрокуратура України та оперативники Національної поліції шукають у міськраді оригінали документів, на підставі яких чиновники уклали договір купівлі-продажу,що завдав державі збитків в особливо великих розмірах.
Фото: ukrinform.ua

Фото: ukrinform.ua

Службові особи Львівської міськради продали земельну ділянку майже на 90 млн гривень дешевше за її нормативно грошову оцінку, що є кримінальним правопорушенням. Про зловживання таким чином службовим становищем львівськими чиновниками свідчить досудове розслідування, що провели Генеральна прокуратура України за оперативного супроводження Департаменту захисту економіки Національної поліції України, – інформує прес-служба Генпрокуратури.

Як повідомило Tvoemisto.tv джерело, мова йде про ділянку під індустріальний парк у Рясному. Обшук триває в управлінні інвестицій Львівської міської ради. Також сьогодні обшукують офіси оцінювачів і покупця земельної ділянки, щоб знайти оригінали документів, за якими було укладено договір купівлі-продажу землі.

Нагадаємо, 20 вересня 2012 року Львівська міськрада затвердила концепцію створення львівського індустріального парку у «Рясному-2». 10 червня 2015 року стало відомо, що індустріальний парк у Львові – перший в Україні – зголосилася будувати голландська фірма – що зареєструвалася у Львові під назвою «Сіті. Парк. Львів». Індустріальний парк, згідно з проектом, матиме 24 гектари, які інвестор зможе забудувати торгово-виробничими площами.

Опублікувала Людмила Рубцова

 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...