У Львівській політехніці відбувся міжнародний симпозіум, присвячений Михайлові Грушевському(+фото)

logo
24273_u_lvivskij_politehnici_vidbuvsja_mizhnaro.jpeg


У п’ятницю, 16 вересня, у Національному університеті “Львівська політехніка” з нагоди 150-тиліття від народження Михайла Грушевського стартував міжнародний симпозіум “Михайло Грушевський: знане і незнане”.

“Тішить, що на Львівщині відбувається такий потужний міжнародний захід, присвячений видатному українцю. Сподіваюсь, цей симпозіум відкриє нові цікаві сторінки із життя українського історика, першого Президента України, величного політичного діяча”, – зазначила під час урочистого відкриття наукової конференції директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Льввіської облдержадміністрації Христина Береговська.

У заході брали участь науковці з України, Німеччини, Польщі, Татарстану. Доповідачі розповідали про постать Грушевського в історичній пам’яті Холмського краю, казанський період його життя та інші невідомі факти з життя Великого українця. Участь у симпозіумі також взяли науковці, освітяни, представники різних установ та громадських організацій Львівщини і студенти.

Варто зазначити, що організаторами заходу є Львівська обласна державна адміністрація, департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, Національний університет “Львівська політехніка”, Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою, Українсько-турецький культурний центр “Сяйво”, Львівське суспільно-культурне товариство “Холмщина”.

Довідково.

У вересні 2016 року минає 150-років від дня народження епохальної постаті української історії – Михайла Грушевського (1866-1934), видатного українського історика, будівничого української державності та модерної української нації, людини з когорти тих, що визначали орієнтири українського національного руху кінця ХІХ та в перші десятиліття ХХ ст.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації

А поділитися?