У Львівському ботанічному саду майже на місяць раніше розцвіли магнолії і рододендрони

logo
80636_u_lvivskomu_botanichnomu_sadu_majzhe_na_m.jpeg


Встигнути помилуватися весняним різнобарв’ям: ботанічний сад Львівського університету імені Франка відкриває свої двері для відвідувачів. Там майже на місяць раніше розквітли магнолії та рододендрони. Зазвичай, ці рослини показують усю свою красу до середини квітня, але цьогоріч вони розцвіли ще у березні і вже навіть починають осипатися. Допоки кущі та дерева ще не втратили своїх кольорів, ботанічний сад запрошує ними помилуватися.

«Зацвіли зараз перші рододендрони. Масове таке раннє цвітіння. Спровокувала напевно волога, бо минулого року було таке негарне нерясне цвітіння, а цього року гарне рясне», ― говорить завідувачка відділу дендрології ботанічного саду Оксана Щерба.

Також у ботанічному саду ще можна побачити багато весняних квітів, які відцвівши, повністю ховаються під землю аж до наступної весни.

«Навесні вони розцвітають, а потім влітку ви не знайдете навіть натяку на цю рослину. Тобто ні листочків не знайдете, ні квіточок. До таких рослин належать зокрема ряст, славнозвісний. Належить так само пшінка весняна, усім відома анемона і багато інших», ― розповідає інженер ботанічного саду Марія Надрага.

У неділю, 9 квітня, усі охочі можуть завітати на вулицю Черемшини, 44, а також на Кирила і Мефодія, 4.


Реклама

А поділитися?