У Львові активно обговорюють проект реконструкції вулиці Степана Бандери

logo
34556_u_lvovi_aktivno_obgovorjujut_proekt_rekon.jpeg


Сьогодні ЛКП “Інститут просторового розвитку” працює над обговоренням трьох варіантів проекту щодо реконструкції вулиці Степана Бандери.

Про це в коментарі 032.ua розповів радник міського голови Львова Олег Шмід.

“Проект реконструкції вулиці Бандери має назву “Вулиця для всіх”, яка буде задовольняти всіх і учасників дорожнього руху і мешканців, які там проживають. На сьогоднішній день ЛКП “Інститут просторового розвитку” працює над трьома варіантами проекту, які відрізняються один від одного конфігурацією   В грудні разом із німецькими спеціалістами ми оберемо один із запропонованих проектів і до цього також будуть залучені мешканці та активні учасники обговорення. Опісля розпочнеться підготовка до втілення проекту та реалізація”, – розповів Олег Шмід.

Міський голова Львова Андрій Садовий також підкреслив те, що сьогодні йде дуже багато часу на обговорення проекту щодо реконструкції вулиці Бандери.

“Ми координуємо нашу роботу із німецькими колегами з Лейпциху, які погодились нам допомогти в проектуванні, щоб вулиця Бандери була взірцевою із точки зору комфорту для мешканців, які там проживають”, – зазначив Андрій Садовий.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...