У Львові демонтують літні майданчики

logo
101780_u_lvovi_demontujut_litni_majdanchiki.jpeg


Новини, 19.06.2017

19.06.2017, 11:27

Во Львове демонтируют летние площадкиУ Львові демонтують відкриті літні майданчики, які не мають відповідних дозволів. Про це повідомляє КП “Адміністративно-технічне управління”.

КП “Адміністративно-технічне управління” продовжує демонтувати відкриті літні майданчики, відповідно до ухвали Львівської міської ради №1024 від 15.09.2016р. “Про внесення змін до ухвали міської ради від 05.03.2009 р. №2452 ” Про затвердження Порядку отримання дозволів на встановлення відкритих літніх майданчиків у м. Львові біля об’єктів ресторанного господарства для здійснення підприємницької діяльності”.

Зокрема, вчора було демонтовано ще один літній майданчик, встановлений без відповідних дозвільних документів у проїзді Крива Липа,1. Власники можуть повернути свої конструкції, оплативши витрати на демонтаж, перевезення, розвантаження та зберігання відкритих літніх майданчиків.

Во Львове демонтируют открытые летние площадки, которые не имеют соответствующих разрешений. Об этом сообщает КП “Административно-техническое управление”.

КП “Административно-техническое управление” продолжает демонтировать открытые летние площадки, в соответствии с постановлением Львовского городского совета №1024 от 15.09.2016 г. “О внесении изменений в постановление городского совета от 05.03.2009 г. №2452 “Об утверждении Порядка получения разрешений на установку открытых летних площадок в г. Львове возле объектов ресторанного хозяйства для осуществления предпринимательской деятельности”.

В частности, вчера была демонтирована еще одна летняя площадка, установленная без соответствующих разрешительных документов, в проезде Кривая Липа, 1. Владельцы могут вернуть свои конструкции, оплатив расходы на демонтаж, перевозку, разгрузку и хранение открытых летних площадок.

Соцсети

Погода

А поділитися?