У Львові хочуть збудувати «місто» для фахівців з IT

logo
u_lvovi_hochut_zbuduvati_misto_dlja_fahivciv_z_it.jpg


e-architect.co.uk

У Львові планують створити Innovation District IT Park – інноваційну інфраструктуру, яка об’єднає у собі всі ІТ-компанії Львова та стане місцем для навчання, роботи та відпочинку. Про це повідомляє Tvoemisto.tv

Як зазначила під час дискусії Ольга Сивак, начальник управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР, ідею створення ІТ-парку запропонувало місто, після відвідин декілька років тому чиновниками подібного ІТ-парку в Чехії. – See more at: http://tvoemisto.tv/news/u_lvovi_stvoryat_misto_dlya_itshnykiv_79314.html#sthash.Ofgpv2Ud.dpuf

За словами начальника управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Ольги Сивак, ідею створення ІТ-парку запропонувало місто, після відвідин декілька років тому чиновниками подібного ІТ-парку в Чехії.

.jpg_13

будівель ІТ-парку в Брно, Чехія

Будівлі ІТ-парку в Брно, Чехія

The Czech Technology Park призначений для надання сучасних бізнес-приміщень для технологічних компаній у середовищі бізнес-парку, що належить до Технологічного університету в Брно.

За словами Ольги Сивак, місто не може самостійно втілити такий проект, тому з грудня 2015 року його реалізацією займається Lviv IT Cluster.

Частину інфраструктури віддадуть під освітні цілі, наприклад, кампус університету, конференц-зал чи місце для коворкінгу. Також передбачено будівництво садочка і, можливо, школи.

«З нашого дослідження ми зрозуміли, що важливою складовою для парку має стати інфраструктура для дітей. Середній вік ІТ-шника у Львові становить 26 років, а це той період, коли варто задумуватись про сім’ю. Тож інфраструктурою передбачається садок, можливо, початкова школа, а також, гуртки для розвитку дітей», – пояснив почесний амбасадор Львова та CEO Lviv ITCluster

почесний амбасадор Львова та CEO Lviv ITClusterСтепан Веселовський.

Також в ІТ-парку планують побудувати готель бізнес-класу для клієнтів та іноземців. Обов’язковою умовою існування такого комплексу стануть спортивні активності: басейн, спортзали.


Реклама

А поділитися?