У Львові на посаду керівника скандального Центру досі нікого не знайшли

logo
u_lvovi_na_posadu_kerivnika_skandalnogo_centru_dosi_nikogo_ne_znajshli.jpg


Центру надання послуг учасникам бойових дій у Львові досі немає керівника, але є виконуючий обов’язків. Керівник з’явиться, коли Центр переїде в нове приміщення на вул. Пекарській. Про це 6 липня під час прес-конференції, відповідаючи на запитання Гал-інфо, повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Коли працівники Центру переїдуть у відремонтоване приміщення, тоді ми фіналізуємо з рішенням по керівнику. Наразі там є злагоджена команда, яка якісно працює, можливо серед них будемо дивитися, хто буде найкращий, адже це дуже делікатне питання. Треба бути і психологом, мати організаційні здібності, щоб координувати роботу усіх служб. Не можна просто брати хорошу людину і ставити керівником, тому ми дуже обережні», – сказав Садовий.

Водночас, він повідомив, що кандидати, яких погоджували депутатські комісії вже пройшли спец перевірку.

«Ми скинули матеріали перевірки. Один із кандидатів, здається, знову поїхав служити в зону бойових дій. Чесно кажучи, великого бажання в них і немає. Це був такий момент, коли говорили: «Давай! Ти справишся!». Коли люди побачили як це відбувається, вони стали реалістами. Жінки більше активно працюють в тому Центрі, вони більш стресостійкі. Це не є посада де треба сидіти і підписувати документи. Це робота з людьми щодня, адже критичними є ситуації в деяких сім’ях. Тут хороший хлопець не допоможе. Тут має бути людина фахівець», – заявив Садовий.

Нагадаємо, що раніше Центр надання послуг учасникам бойових дій у Львові опинився у вирі скандалу. Мер Львова призначив на посаду керівника священика. Натомість, бійці АТО, як основні користувачі послуг Центру, виступили проти цього і хотіли бачити на цій посаді когось із середовища АТО.

Після скандалу була друга спроба призначення керівника Центру. Ще 30 березня відбулося спільне засідання комісії законності, гуманітарної комісії та міжфракційної групи з питань учасників АТО, на якому розглядали кандидатів на посаду керівника Центру надання послуг учасникам бойових дій у Львові.

Нагадаємо, як раніше повідомляло Гал-інфо, свої кандидатури на розгляд комісій подали сержант 2-го батальйону спеціального призначення Національної гвардії України (батальйон «Донбас») Юрій Досяк, рядовий 80-ї аеромобільної бригади Володимир Лисикевич та волонтер-доброволець Ілля Сирко.

Результати голосування депутатів:

Юрій Досяк: «за» – 9, «проти» – 1, «утримались» – 5.

Володимир Лисикевич: «за» – 1, «проти» – 0, «утримались» – 14.

Ілля Сирко: «за» – 6, «проти» – 9, «утримались» – 0.

Після цього кандидатури скерували на призначення до міського голови Львова, який натомість відправив документи на «спецперевірки», які тривали майже три місяці.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

НА ГОЛОВНУ

А поділитися?