У Львові обговорять, як поліпшити роботу транспорта

logo
105074_u_lvovi_obgovorjat_jak_polipshiti_robotu_.jpeg


Новини, 27.06.2017

27.06.2017, 15:47

"За качественный транспорт", общественный совет, Товстыга30 червня у Львові відбудеться засідання громадської рада при управлінні транспорту Львівської міської ради щодо покращання перевезень у місті. Про це повідомляє директор ГО “За якісний транспорт” Святослав Товстига у Facebook. 

За його даними, засідання громадської ради відбудеться 30 червня о 14:00. Місце проведення – управління транспорту ЛМР (м. Львів, вул. А. Сахарова, 2). Вхід вільний.

Пропонується наступний порядок денний:

Повторний розгляд на прохання члена  І. Рєвунової питання про пропозиції змін до програми компенсації за пільгові перевезення. Доповідач: І. Рєвунова, М. Голяк.
Звіт управління транспорту щодо ситуації, яка склалась з конкурсом на пасажирські перевезення. Доповідач: представник управління транспорту ЛМР.
Обговорення, пошук шляхів покращення ситуації щодо висвітлення інформації про кількість транспортних засобів на маршруті в режимі онлайн за участі представників МікроГіс, Softserve, Львівавтодор, ІТ-управління.
Звернення ГО “За Якісний Транспорт” із проханням звернутись до управління транспорту із рекомендацією розірвати угоди, які були заключені 25 квітня 2017 року з перевізниками. У зв’язку з відсутністю автобусів у вихідні на таких маршрутах, як  7, 12, 27, 35, 38, а також 2а, 6а,48, 49. Розірвати тимчасову угоду із перевізником, що обслуговує маршрути: 1а, 4а, 54, 30, 43 через те, що на маршруті у вихідні  курсує дві і менше машин, що в свою чергу призводить до очікування автобуса більше 30 хв. Доповідач: С. Товстига
Обговорення шляхів покращення ситуації на ЛК АТП-1. Доповідач: представник ЛК АТП-1
Звернення ГО “За Якісний Транспорт” із проханням розглянути питання виконання рішень КБДР щодо виділених смуг для громадського транспорту.

30 июня во Львове состоится заседание общественного совета при управлении транспорта Львовского городского совета по улучшению перевозок в городе. Об этом сообщает директор ОО “За качественный транспорт” Святослав Товстыга в Facebook. 

По его данным, заседание общественного совета состоится 30 июня в 14:00. Место проведения – управление транспорта ЛГС (г. Львов, ул. А. Сахарова, 2). Вход свободный.

Предлагается следующий порядок дня:

Повторное рассмотрение по просьбе члена И. Ревуновой вопрос о предложенных изменениях в программу компенсации за льготные перевозки. Докладчик: И. Ревунова, М. Голяк.
Отчет управления транспорта по ситуации, сложившейся с конкурсом на пассажирские перевозки. Докладчик: представитель управления транспорта ЛГС.
Обсуждение, поиск путей улучшения ситуации по освещению информации о количестве транспортных средств на маршруте в режиме онлайн с участием представителей МикроГис, Softserve, Львовавтодор, ИТ-управления.
Обращение ОО “За Качественный Транспорт” с просьбой обратиться в управление транспорта с рекомендацией расторгнуть соглашения, которые были заключены 25 апреля 2017 года с перевозчиками. В связи с отсутствием автобусов в выходные на таких маршрутах, как 7, 12, 27, 35, 38, а также 2а, 6а, 48, 49. Разорвать временное соглашение с перевозчиком, обслуживающим маршруты: 1а, 4а, 54, 30, 43 из-за того, что на маршруте в выходные курсирует две и меньше машин, что в свою очередь приводит к ожиданию автобуса более 30 мин. Докладчик: С. Товстыга
Обсуждение путей улучшения ситуации на ЛК АТП-1. Докладчик: представитель ЛК АТП-1
Обращение ОО “За Качественный Транспорт” с просьбой рассмотреть вопрос выполнения решений КБДР о выделенных полосах для общественного транспорта.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...