У Львові пікетують стоматологи. Чого вимагають? Фото

logo
103337_u_lvovi_piketujut_stomatologi_chogo_vimag.png


Сьогодні, 22 червня, під Львівською міською радою зібрались десятки стоматологів, які виступають проти реформування комунальних стоматологічних поліклінік.фото: ІА ZIK

фото: ІА ZIK

Лікарі вимагають від влади міста виконати рішення судів і припинити знищення мед установ, повідомляє ІА ZIK. Люди тримають у руках плакати в яких, зокрема, йдеться, що в наслідок незаконних дій чиновників буде скорочено 80-85% медпрацівників комунальних стоматзакладів. А також, що учасники АТО і пільговики стануть людьми другого сорту.

Пікетувальники увійшли у будівлю ЛМР з вимогою зустрітись з міським головою Андрієм Садовим. Там вони передали резолюцію, в якій йдеться що міська рада вчиняє планування небезпечного злочину проти конституційних прав громади міста завуальованого під видимість реформи стоматології.

«Міські чиновники просто забули про економічні розрахунки, аналіз регуляторної діяльності, розробку проекту реформування, їх економічну обґрунтованість, забули провести громадські слухання і спитати громаду з чим будемо йти в Європу», – йдеться в документі. На цей час люди чекають і не йдуть, поки Андрій Садовий з ними не поговорить.

Нагадаємо, що у Львові суд призупинив ухвалу щодо ліквідації стоматполіклінік. Раніше повідомлялось, що Львівські стоматполіклініки продовжують боротьбу з міською радою, аби установи не перетворювали на комунальні некомерційні підприємства. Пізніше лікарі погрожували страйком, якщо суд не призупинить ухвалу щодо стоматполіклінік. Також повідомлялось, що у Львові через постійний тиск померли два працівники стоматполіклінік.  

А поділитися?Вам має сподобатись...