У Львові презентували “Притчу про красу” Наталії Ратушної (ФОТО)

logo
39588_u_lvovi_prezentuvali_pritchu_pro_krasu_na.jpeg


Львівська фотохудожниця презентувала експозицію, присвячену жіночій красі.

Сьогодні у приміщенні Львівського історичного музеювідбулась презентація фотовиставки “Притча про красу” авторства Наталії Ратушної, яка, щоправда, не була присутня на відкритті через відсутнсть у місті.

До експозиції увійшло декілька десятків світлин, яких об`єднує тема, а саме – жінка у різних її проявах. Тут і оголена жіноча краса, і портрети, і постановочні фото з дивакуватим реквізитом.

Куратор виставки Йосип Марухняк залишився задоволений результатом:  «Виставка досить вдала. Є багато оригінальних фотографій, втілені її творчі задуми та фантазія».

Цікаво знати: Наталія Ратушна – фотохудожниця, журналістка, член Національної спілки журналістів України (НСЖУ), автор кількох фотовиставок, зокрема, «Мандрівка до …себе», «Гіркий полин Чорнобиля», «Жінка: романтична і одержима», «Ті, що йдуть на війну», які експонувались у Львівському Палаці мистецтв, в арт-галереї «Дзига», в Музеї давньої української книги. Також вона є активною учасницею міжнародних фотовиставок, має почесне звання члена міжнародної асоціації фотомитців «FIAF». 

 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...