У Львові Президента Порошенка львів’яни зустріли радісно, чого ніхто не очікував

logo
110966_u_lvovi_prezidenta_poroshenka_lviv_jani_z.jpeg


Олешко: у Львові сталось те, чого ніхто не чекавІноді те, як до певного політики ставляться у медійному полі та те, який рейтинг він має насправді, є абсолютно протилежними показниками. Про один із таких випадків розповідає популярний блогер Мирослав Олешко –  відповідний допис він розмістив на персональній сторінці у соціальній мережі.

Так, блогер наголошує, що не зрозумів однієї речі – як так може бути? Якщо ввімкнути будь-який телеканал, можна почути море критики на адресу Глави держави – мовляв, і реформи він блокує, і війну не закінчив, і з Трампом мало поговорив, і сміття Садовому перешкоджав вивозити. Здається, що при будь-якому виході президента в люди його мають закидати яйцями обурені громадяни.

Але в реальності все трохи інакше – наприклад, сьогодні президент приїхав до Львова. Чому мешканці міста його не закидали сміттям? Адже міський голова Андрій Садовий доклав усіх можливих зусиль для того, аби перекласти провину за свою безгосподарність на Банкову. Тим не менш, можна констатувати, що львів’яні зустрічають Порошенка як рідного, з радістю підходять, спілкуються, фотографуються. Чому Юля і Медведчук не зібрали масовку протестувальників? – цікавиться блогер.Олешко: у Львові сталось те, чого ніхто не чекавОлешко: у Львові сталось те, чого ніхто не чекавОлешко: у Львові сталось те, чого ніхто не чекав

загрузка…


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...