У Львові розпочався Міжнародний конкурс молодих піаністів(+фото)

logo
34590_u_lvovi_rozpochavsja_mizhnarodnij_konkurs.jpeg


У вівторок, 25 жовтня, у Палаці Потоцьких відбулося урочисте відкриття Першого міжнародного конкурсу піаністів “Feurich-Virtuos”. Привітала учасників і гостей заходу керівник апарату – заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Маріанна Вільшинська.

” визначний день для України, адже наші конкурсанти мають змогу продемонструвати свої таланти усій Європі. А також зачарувати серця глядачів і у майбутньому виступати перед чисельними аудиторіями у різних країнах світу. Проте вам варто завжди пам’ятати, що ви українці, – наголосила Маріанна Вільшинська. – Також хочу подякувати викладачам і батькам юних талантів за працю і величезний вклад у цих талановитих учнів, які творять неймовірну музику. А конкурсантам бажаю успіхів і радості за перемоги ваші і ваших колег”.

Директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Христина Береговська зазначила, що такі конкурси є важливі перш за все тим, що відкривають Україні та світу нові таланти.

Під час церемонії відкриття глядачі почули твори Моцарта та інших видатних композиторів у виконанні молодих талантів.

Також, як розповіли організатори, започаткований конкурс відбуватиметься щорічно – почергово у Львові та Відні.

Зазначимо, відкриття І Міжнародного конкурсу молодих піаністів “Feuriсh-Virtuoz” відбувається вперше в історії Західної України під патронатом Міністерства культури України, Львівської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернат ім. С. Крушельницької спільно з фірмою “Feuriсh” (Австрія-Польща), ГО “Світ музики”, Почесним консульством Австрії у Львові та Львівською обласною державною адміністрацією.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...