У Львові стартує Тиждень громадського простору. Програма

logo
113948_u_lvovi_startue_tizhden_gromadskogo_prost.jpeg


Учасники говоритимуть про планування зелених насаджень, залучення громадськості та методи інтегрованого планування громадського простору.фото: we.org.uа

фото: we.org.uа

25-29 липня в рамках спільного українсько-німецького проекту “Муніципальний розвиток та оновлення старої частини міста Львова” (GIZ та ЛМР) відбудеться тематичний тиждень заходів, присвячений інтегрованому плануванню громадського простору.

Як інформують організатори, в рамках цього тижня 26-28 липня для представників українських міст запланована конференція з обміну досвідом. Зокрема, під час конференції триватимуть обговорення на три наступні теми:

1. Значення, менеджмент та планування зелених насаджень в місті.2. Основи та методи інтегрованого планування громадського простору.3. Залучення мешканців та модерування громадських обговорень.

Також протягом цього тижня у приміщенні трамвайного депо відбуватиметься ряд заходів для широкої громадськості та діятиме виставка проектів громадських просторів Львова, які перебувають на стадії розробки.

Вхід вільний.

Місце проведення: трамвайне депо на перехресті вулиць Сахарова та Вітовського.


Реклама

А поділитися?