У Львові страйкують медики

logo
22753_u_lvovi_strajkujut_mediki.jpeg


Страйкувальники вимагають забезпечення стовідсоткового фінансування виплати заробітної плати та додаткових законних виплат
фото: ua.korrespondent.net (ілюстративне)

фото: ua.korrespondent.net (ілюстративне)

Сьоогодні, 13 вересня, у Львові страйкують працівники колектив КП ЛОР Центр екстреної медичної допомоги і медицини катастроф.

Піший похід протестувальників розпочався близько 9:00 години з вул. Миколайчука, 9, на вул. Пилипа Орлика. До колони планують приєднатися працівники й інших медичних закладів. Як розповіла Tvoemisto.tv відповідальна за прес-сектор Управління патрульної служби міста Львова Катерина Рибій, за маршрутом руху протестувальників ускладнений рух. Значних заторів немає, однак наразі краще оминати цю ділянку дороги. 

У Центрі екстреної медичної допомоги і медицини катастроф повідомили, що попри страйк медичний заклад працює у звичайному режимі.

Основні вимоги страйкарів до Львівської обласної ради, яка є власником і засновником медичних закладів – забезпечення стовідсоткового фінансування виплати заробітної плати та додаткових законних виплат, забезпечення рухомим складом, а саме автомобілями, реанімобілями, тощо.

Як повідомляли у соцмережах напередодні, до протесту мали долучитися працівники ОХМАТДИТу та перинатального центру. Проте головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні ОХМАТДИТ Мар’яна Возниця повідомила Tvoemisto.tv, що на рівні адміністрації заклад не долучався до протесту.

Опублікувала Наталія Середюк

А поділитися?Вам має сподобатись...