У Львові студенти ініціюють реконструкцію площі перед університетом Франка

logo
40381_u_lvovi_studenti_inicijujut_rekonstrukcij.jpeg


Студенти ЛНУ імені Івана Франка вимагають перетворити площу навпроти головного корпусі університету сучасний громадський простір, де буде велика зелена зона, та впорядковано рух громадського транспорту та автомобілів.
фото: inlviv.net

фото: inlviv.net

Свої вимоги студентський уряд університету висловив у відкритому листі до міської влади на ім’я Садового Андрія Івановича. Як розповів Tvoemisto.tv студент-правник та один з ініціаторів звернення Ігор Мурин, в університеті вже провели громадські слухання із цього питання, на яких були присутні заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко та начальниця управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Ольга Сивак.

Студенти висловили незадоволення сучасним станом площі перед головним корпусом університету і запропонували її озеленити, влаштувати сучасне покриття, встановити лежаки та лавочки. Також студенти підняли питання паркування автомобілів біля університету.

«Інфраструктура нашої площі, через яку ми проходимо кожного дня, сьогодні перетворена у велику зупинку громадського транспорту, а також зону для паркування. У багатьох країнах Європи біля університетів знаходяться паркінги, де студенти, викладачі, громадяни можуть залишати свої автомобілі»,  – йдеться у зверненні студентів.

Як розповів Ігор Мурин, за результатами відкритих слухань разом із представниками міськради ініціатори ревіталізації площі вирішили, що наступним кроком буде напрацювання практичних ідеї та представлення їх для влади: «Аби у бюджеті на наступний рік передбачили кошти на ремонт площі, потрібно діяти швидко. Тому на початку наступного тижня маємо намір презентувати свої ідеї для влади».

Як додав студент, спочатку вони розглядали можливість облаштування простору у рамках громадського бюджету, але після попередньої оцінки робіт зрозуміли, що їх проект перевищить фінансові межі.

Додамо, на площі біля Львівського університету імені Івана Франка розглядають можливість будівництва дворівневого паркінгу на 400 місць. Про це повідомила начальниця управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Ольга Сивак під час дискусійної зустрічі «Коли чекати нових паркінгів у Львові». 

Розмовляла Наталія Середюк


Реклама

А поділитися?