У Львові триває «Місяць авторських читань» (відео)

logo


10:10 8 липня 2016 р.

Фото: зі сторінки «Місяць авторських читань у Львові» в інтернет-мережі «Facebook»

Щодня до 4 серпня на на вулиці Вірменській відбуватиметься дві літературні зустрічі.

Розпочався Місяць авторських читань у Львові. Відкривав подію зі своєю збіркою творів «Стіхи о жизні» відомий український письменник Артем Полежака, який змусив слухачів сором’язливо ховати погляди, сміятися до сліз та замріяно слухати, коли читав ліричні вірші.

Перша збірка поезій побачила світ завдяки видавництву «Люта справа». Автор зазначає, що видавництво не «боїться» таких письменників та охоче видає їхні твори. Вірші Артема Полежаки – сатиричні, іронічні, для тих, хто може щиро посміятись над правдою життя і над самим собою.

Місяць авторських читань вже вдруге відбувається у Львові. Минулого року Україна була почесною гостею фестивалю, з цього року наша країна стала постійною учасницею разом з Чехією, Польщею та Словаччиною. Щодня впродовж місяця, від 5 липня до 4 серпня, у Львові відбуватиметься дві літературні зустрічі: одна – з авторами так званої «домашньої» лінії (Чехія, Словаччина, Польща, Україна), і одна – з іспанськими гостями. 

Усі учасники фестивалю мандрують через п’ять міст фестивалю, і виступають підряд у Брно, Вроцлаві, Остраві, Кошице, а завершують свої маленькі турне у Львові. Вхід на усі заходи фестивалю – вільний, місце зустрічі – на другому поверсі «Дзиґи» на вулиці Вірменській, 35. Про це повідомили на сайті «Громадського телебачення».

А поділитися?