У Львові триває Тиждень моди

logo
35342_u_lvovi_trivae_tizhden_modi.jpeg


Розпочався вже 13-й за ліком Lviv Fashion Week 26 жовтня проектом Brand Factory, і це  конкурсний показ та змагання між новими українськими брендами одягу, взуття та аксесуарів, події якого розгорталися упродовж кількох днів у різних локаціях. Також у програмі Brand Factory – лекторій, воркшоп (майстерня) та знайомство з успішними українськими брендами. Сьогодні,  29 жовтня, оголосять переможців цього проекту. Зокрема, організатори Міжнародного конкурсу дизайнерів одягу The Golden Thread (Польща) оберуть бренд, який стане учасником фіналу конкурсу в місті Лодзь у травні 2017-го.

У рамках програми Lviv Fashion Week вже відбулася презентація бренду сучасних ювелірних прикрас Zhukova jewelry та показ Steblakizm.

Також у проекті OFF Schedule свої колекції продемонстрували молоді дизайнери.

Учора на основній локації Тижня моди – у Міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького – колекції весна/літо 2017 показали Sofitie, Ivanna Yukhymchuk, GraNat by Natalia Grechana, Olesya Hryn, Kostelni, Slastion, Mykytyuk&Yatsentyuk, Oksana Mukha by Kateryna Yalova, Tata Kalita, Kateryna Karol.

Спеціальні гості Lviv Fashion Week – італійський бренд Balossa, відомий своїми роботами на основі деконструкції білої сорочки, а також українські дизайнери Федір Возіанов (Vozianov) та Серж Смолін (IDoL). Серед міжнародних гостей Lviv Fashion Week – fashion-редактори, фотографи та байери з Італії, Німеччини, Польщі.

Lviv Fashion Week триватиме до 30 жовтня.

Нагадаємо, що Тиждень моди проводиться у Львові з 2008 двічі на рік – навесні та восени. Щосезону приймає понад 12 000 відвідувачів. Географія учасників – це різні регіони України, також Польща, Білорусь, Грузія, Вірменія, Угорщина, Хорватія, Словенія, Латвія, Естонія, Франція, Італія, Іспанія, Ізраїль, Лівія. 

Lviv Fashion Week – проект міжнародного формату. Проводиться за стандартами світових тижнів моди ready-to-wear. Орієнтований на виявлення і підтримку молодих дизайнерів та водночас надає якісний подіум для демонстрації колекцій відомим брендам.

Мета Тижня моди – створення у Львові конкурентоспроможного центру моди європейського рівня зі всією супровідною інфраструктурою та сприяння розвиткові легкої промисловості. Основна ідея – підтримка молодих дизайнерів та українських брендів ready-to-wear (що означає у перекладі «готовий одягнути»).

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів. Фото Павла ПАЛАМАРЧУКА.


Реклама

А поділитися?