У Львові відбувся флешмоб до 40-ліття Української Гельсінської групи(+фото)

logo
38500_u_lvovi_vidbuvsja_fleshmob_do_40_littja_u.jpeg


У четвер, 10 листопада, у Львові на площі Ринок працівники департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації, спільно із молодіжними громадськими організаціями, провели флешмоб на тему: “Ти маєш право мати право”. У такий спосіб молодь хотіла нагадати про права кожної людини на мирні збори, совість, захист, свободу, гідність та відпочинок.

Як інформують у департаменті, цього ж дня також розпочався Форум з нагоди 40-ліття Української громадської групи сприяння виконанню Гельсінських угод. Участь у ньому взяли дисиденти із 15-ти країн світу.

У рамках Форуму, за ініціативи департаменту внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації, відбулася зустріч дисидентів із представниками молодіжних громадських організацій Львівщини. Дисиденти поділилися спогадами та досвідом реалізації прав людини у різних країнах. Головним мотивом діяльності правозахисного руху було прагнення до політичної і соціальної свободи. Представники молодіжних громадських організацій розповіли, що дана зустріч надзвичайно важлива для формування світогляду та більшого розуміння цінності прав людини, особливо для молоді.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації

А поділитися?Вам має сподобатись...