У Львові відбувся проплачений мітинг «Геть Саакашвілі!»

logo
131181_u_lvovi_vidbuvsja_proplachenij_miting_get.jpeg


У Львові відбувся проплачений мітинг «Геть Саакашвілі!»

У центрі Львова під стінами Львівської міської ради, зібралися мітингувальники, які викрикували лозунги «Геть Саакашвілі!».

Про це повідомляє кореспондент Lvivnews.com.ua.

Мітингувальники розповіли, що скандують проти порушення Конституції та Законів України, їх обурило те, що керівні посади у ВР України займають не українці.

Журналісти намагались з’ясувати, чому біля стін міської ради мітингувальники принесли опудало Саакашвілі, однак мітингувалтники від спілкування відмовлялись.

Ми стали свідками, як мітингувальники стоявши з плакатами розмовляли про те, коли їм заплатять за акцію. Як вдалось з’ясувати мітингувальники отримають за акцію від 150 грн до 250 грн.

Від міської влади до мітингувальників ніхто не вийшов.

Акцію проводила громадська організація «Захист звичайних людей», яка зареєстрована у Києві. Її голова, Дмитро Павліченко, який розповів, що причиною для протесту стали «люди, які були ошукані за часів, коли обласну мерію очолював пан Саакашвілі».Наприкінці нетривалої акції учасники підпалили перед ратушею солом’яне опудало, що символізувало Михеїла Саакашвілі.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...