У Львові відкрили перший масштабний Чемпіонат з настільного футболу

logo
22256_u_lvovi_vidkrili_pershij_masshtabnij_chem.jpeg


У суботу, 10 вересня, у Львівській медіатеці, що розташована на вулиці Мулярській 2а, відбувся перший день масштабного Чемпіонату з настільного футболу «Lviv Open Cup».

Про це повідомляє кореспондент 032.ua.

вхід безкоштовний

У перший день Чемпіонату з настільного футболу відбулось офіційне відкриття турніру, жеребкування команд, а також проведення змагань у першій дисципліні.

“Цей вид спорту починає стрімко розвиватись у Львові. Чемпіонат з настільного футболу ми також проводитимемо у інших містах України. Цього року плануємо відвідати ще 2-3 турніри. Сьогодні у турнірах учасники будуть грати з випадковии напарниками, які обере програма. У У грі є 3 життя, тобто якщо ви програєте одне з них ви втрачаєте. Гравець, який програє тричі вибуває із турніру”, – розповів член Федерації настільного футболу України Ігор Шульгін.

Зазначимо, що турніри відбувались на трьох професійних столах міжнародного зразка «Garlando». Також був встановлений четвертий стіл, де усі охочі мали нагоду потренуватись, аби підтягнути свій рівень майстерності. Для усіх відвідувачів чемпіонату діяла відпочинкова зона, де можна було зробити фото з кубком на фоні банеру турніру та послухати якісну музику від відомих львівських діджеїв. Захід тривав з 15:30 до 21.00 год. Вхід безкоштовний.

Нагадаємо, що сьогодні, 11 вересня, з 15.30 до 21.00 год відбудеться жеребкування на проведення змагань у другій дисципліні, офіційне закриття турніру, а також нагородження переможців.

Як у Львові відкривали перший масштабний Чемпіонат з настільного футболу Ви можете переглянути на фото і відео:

AEAK9Ri_rhs

-cOXBjG0ju4

A7OGt33eBJ0

LpVKkNPrEIQ

n4IRYuphmdY

eEWWwchmsak

BvlAsgYXVi0

Усі фото: 032.ua


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...