У Львові власники авто заявили про його викрадення, яке нетвереза донька взяла без дозволу

logo
128170_u_lvovi_vlasniki_avto_zajavili_pro_jogo_v.jpeg


У Львові патрульні зупинили автомобіль, в якому перебували троє нетверезих людей. Чоловік, який назвався водієм, не мав посвідчення водія. А автомобіль на той час передали в орієнтування як викрадений.

Opel Astra зупинили близько 6 години ранку на вулиці Городоцькій через вимкнене ближнє світло фар.

«Коли патрульні підходили до автомобіля, то водій почав перелазити на заднє сидіння. В салоні автомобіля сиділо троє осіб – жінка та два чоловіки. Власницею автомобіля представилася жінка, яка почала нервуватися, хамити патрульним, а також мала ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік, який був за кермом, розказав що побачив цю жінку, коли вона намагалася завести автомобіль, а оскільки вона перебувала в стані алкогольного сп’яніння – запропонував завести додому», ‒ розповіли у прес-службі патрульної поліції Львова.

Водій не мав посвідчення водія і ніколи його не отримував. Перевірка на стан алкогольного сп’яніння показала 0.78 проміле алкоголю. 20-річний водій отримав протоколи за керування в стані алкогольного сп’яніння та за керування автомобілем особою, яка не має такого права.

Виявилося, що цей автомобіль нещодавно передали в орієнтування як викрадений з-під будинку на вулиці Сахарова. Як з’ясувалося, це донька взяла машину без дозволу батьків.

На місце події приїхав батько, який забрав авто та нетверезу доньку.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...