У Львові ще на один маршрут планують запустити низькопідлогові автобуси

logo
107701_u_lvovi_we_na_odin_marshrut_planujut_zapu.jpeg


Автобуси з низьким рівнем підлоги мають курсувати до Рудного вже з серпня.фото: uk.wikipedia.org

фото: uk.wikipedia.org

Із серпня низькопідлогові автобуси великої місткості мають курсувати на маршруті №28, що сполучає проспект Чорновола з селом Рудне, повідомляє голова ГО «За якісний транспорт» Святослав Товстига на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Основна вимога запуску таких автобусів – рівне дорожнє полотно в с. Рудне. Вона буде виконана до серпня цього року», – зазначив він.

За словами Товстиги, після запуску будуть аналізувати ситуацію з заповненістю громадського транспорту, що курсує до Рудного та Зимної Води. Якщо в час пік автобуси будуть максимально заповнені, то на ці години маршрут 2-А (Університет-Холодновідка) можуть продовжити до Зимної Води.

Нагадаємо, нещодавно Львів отримав останні з 55-ти придбаних автобусів «Електрон». Більшість із них вже курсує містом, решту розподілять ще між кількома маршрутами. Як розповів раніше Tvoemisto.tv в.о. керівника управління транспорту ЛМР Олег Партика, у планах – випустити «Електрони» і на маршрути №6А (пл. Різні – Рясне-2) та №28 (просп. Чорновола – Рудне).

А поділитися?