У Львові залишаються невивезеними 487 контейнерних майданчиків

logo
79887_u_lvovi_zalishajutsja_nevivezenimi_487_ko.png


5 квітня, 2017 – 16:16

З дня у день уже упродовж десяти місяців управління житлового господарства Львівської міської ради інформує про кількість перенавантажених непотребом майданчиків. На жаль, ситуація не змінюється на краще.

Станом на нині сміття не вивезене з 487 майданчиків (загалом по Львову, у шести районах, їх є 1237, і відсоток перенавантажених становить 39%). Найбільш засміченим сьогодні є Шевченківський район (тверді побутові відходи не вивезені з 200 «спецмісць»).

Учора, 4 квітня, ситуація була ще гіршою – ТПВ не вивезли з 521 сміттєвого майданчика (42% від загальної їх кількості).

Лікарі, які до цього  часу лишень у коментарях представникам ЗМІ попереджали про небезпеку поширення гострих кишкових інфекцій через гниття органіки в умовах значного підвищення температури повітря (до плюс 20 градусів), нарешті спромоглися скласти колективного листа до Президента України Петра Порошенка, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з проханням допомогти з очищенням міста від сміття. Таке рішення медики прийняли під час наради в управлінні охорони здоров’я Львівської міськради.

У листі підписанти називають «сміттєву» ситуацію у місті злочином проти здоров’я  та життя людей. «Наше місто опинилось на краю екологічної прірви та загрози поширення епідемії, гризунів та решти негараздів, – зазначається, зокрема, у зверненні. – Йде потепління, розблокуйте Львів від сміття, вирішіть проблему вчасно і не кажіть потім, що ми до вас не звертались».

Документ підписали усі головні лікарі комунальних медзакладів, присутні на нараді.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів

А поділитися?