У Львові затримано вбивцю

logo
127669_u_lvovi_zatrimano_vbivcju.jpeg


04.09.2017, 10:07

убийца, задержанУ Львові поліцейські затримали зловмисника, причетного до вбивства свого знайомого. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

1 вересня на оперативну лінію 102 до правоохоронців надійшло повідомлення від мешканця одного з будинків по вулиці Митрополита Ангеловича про те, що з сусідньої квартири чути різкий неприємний запах, а її власника ніхто не бачив вже більше тижня. У вказаній квартирі правоохоронці виявили тіло 47-річного власника помешкання без ознак життя. Проведеною судово-медичною експертизою встановлено, що смерть настала внаслідок ножового поранення грудної клітки. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 (умисне вбивство) КК України. Санкція статті передбачає покарання – від семи до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що до скоєння вбивства причетний 46-річний львів’янин, знайомий загиблого. Попередньо встановлено, що між чоловіками на побутовому ґрунті виник конфлікт, який переріс у бійку, під час якої гість вдарив господаря ножем у груди. Зловмисника затримали в порядку ст. 208 КПК України, невдовзі суд обере для нього міру запобіжного заходу.

Во Львове полицейские задержали злоумышленника, причастного к убийству своего знакомого. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

1 сентября на оперативную линию 102 в милицию поступило сообщение от жителя одного из домов по улице Митрополита Ангеловича о том, что из соседней квартиры слышен резкий неприятный запах, а ее владельца никто не видел уже больше недели. В указанной квартире правоохранители обнаружили тело 47-летнего владельца квартиры без признаков жизни. Проведенной судебно-медицинской экспертизой установлено, что смерть наступила в результате ножевого ранения грудной клетки. По данному факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.115 (умышленное убийство) УК Украины. Санкция статьи предусматривает наказание – от семи до пятнадцати лет лишения свободы.

Во время досудебного расследования правоохранители установили, что к совершению убийства причастен 46-летний львовянин, знакомый погибшего. Предварительно установлено, что между мужчинами на бытовой почве возник конфликт, который перерос в драку, во время которой гость ударил хозяина ножом в грудь. Злоумышленника задержали в порядке ст. 208 УПК Украины, вскоре суд изберет для него меру пресечения.


Реклама

А поділитися?