У Львові жителі Сихова писатимуть проект покращення району

logo
29903_u_lvovi_zhiteli_sihova_pisatimut_proekt_p.jpeg


15-16 жовтня активні жителі Сихівського району Львова упродовж двох днів писатимуть проекти для покращення свого району та розвитку бібліотеки.
фото:www.ceasc-bw.com

фото:www.ceasc-bw.com

Подія відбудеться в рамках тренінгів програми «Активні Громадяни» від Британської Ради, організованих «Інститутом Суспільних Ініціатив». Це програма розроблена для молоді у галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку та націлена на позитивні зміни в суспільстві.

«Мета тренінгів – залучити до співпраці активних, свідомих та небайдужих жителів Львова, що готові ініціювати, реалізовувати та підтримувати проекти для покращення загального благополуччя та сталого розвитку нашої місцевості, – розповідає Ольга Палінчак, проектний менеджер «Інституту Суспільних Ініціатив», – Відтак сихівчани зможуть стати справжніми агентами змін чи навіть супергероями для свого району»

Читайтек також: Prometheus відкриває три нові безкоштовні онлайн-курси

Кожен учасник тренінгу отримає сертифікат міжнародного зразка та можливість продовжити навчання на всеукраїнських семінарах і тренінгах Британської Ради.

Під час тренінгу учасники навчаться писати власні проекти локальної соціальної дії, після чого відправлять їх на конкурс міні-грантів до Британської ради. У рамках програми “Активні громадяни” Британська Рада надає міні-гранти на реалізацію соціальних проектів обсягом до 500 фунтів (15 000 грн.).

Зареєструватися для участі у тренінгу можна до 13 жовтня за посиланням

Тренінг відбудеться в Бібліотеці №33 (м. Львів вул. Хуторівка, 24). 

15 жовтня заняття триватимуть з 11 по 17 год.

16 жовтня – з 12 по 18.

Кількість учасників обмежена та обов’язкова участь на весь час тренінгу.

Контакти – o.palinchak@sii.org.ua або ж за телефоном 073 099 13 64 (Ольга)

 

Підготувала Оксана Лісна

 

А поділитися?Вам має сподобатись...