У Львові знову сортуватимуть сміття

logo
116793_u_lvovi_znovu_sortuvatimut_smittja.jpeg


Папір – окремо, пластик – окремо. У Львові відновили роздільну систему збору сміття. Як стверджують в обласній адміністрації, у місті налагодили щоденний вивіз відходів. А відтак і можна братися до сортування.

Відтепер на сміттєвих майданчиках усіх перевізників крім контейнерів для органічних відходів, вони також є і для скла, паперу та пластику.

«На сьогодні вже встановлено 1648 контейнерів для роздільного збору сміття і всі наші перевізники мають угоди з компаніями, які будуть приймати вторинну сировину», – повідомив директор департаменту ЖКГ Львівщини Назарій Романчук.

Передбачили навіть особливу конструкцію ємкостей для пластикових пляшок, аби їх не витягали звідти на продаж чи для повторного використання. Відсортовані відходи мали б зменшити загальний обсяг сміття приблизно на третину.

«На сьогодні ми маємо першочергову мету – це зменшити накопичення безпосередньо на майданчику і зменшити навантаження на полігони, куди це сміття буде вивозитись», – зазначив представник ТзОВ «Санком Львів» Роман Білецький.

Попри нові контейнери та наліпки на них, для мешканців обіцяють не підвищувати плати за вивіз сміття.


Реклама

А поділитися?