У Львові зранку не вистачало понад 200 маршруток

logo
128088_u_lvovi_zranku_ne_vistachalo_ponad_200_ma.jpeg


ImageЗа інформацією громадської організації “За якісний транспорт”, ситуація з кількістю маршруток залишає бажати кращого. Зокрема, станом на період від 08:00 до 08:30 сьогодні на маршрути виїхало 425 автобусів. 218 маршруток з різних маршрутів не курсували.

Однією з причин назрівання такого транспортного колапсу є перенесення кінцевих зупинок приміських маршрутів на автостанції. Тепер приміські маршрутки не заїжджають у центр, а всаджуюсь пасажирів на окраїнах міста. Мешканці змушені добиратись у центр на міському транспорті, що створює додатковий пасажиропотік та навантаження на міські маршрути.

Нагадаємо, раніше Святослав Товстига, очільник ГО “За якісний транспорт” зауважував, що змінювати кінцеві зупинки приміських маршрутів наразі – погана ідея. Місто фізично наразі не має можливості випустити на маршрут ту кількість автобусів, яка є за паспортом. Повної кількості автобусів не вистачає через різні причини – технічний стан техніки, відсутність водіїв тощо. За словами Товстиги, спершу варто вивчити пасажиропотоки в місто.

Нагадаємо, раніше в місті намагались впровадити таку практику, “розсуваючи” зупинки на околиці міста. Тоді Львів зустрівся із справжнім транспортним колапсом. Може повторитись? Чекаємо пояснень від влади.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...