У Львові звільнили водія маршрутки, який образив учасника АТО

logo
41481_u_lvovi_zvilnili_vodija_marshrutki_jakij_.jpeg


Львівське АТП-14631 звільнило водія маршрутки №111 (Львів-Дубляни), який нахамив учаснику АТО. Як повідомив ZAXID.NET заступник директора АТП-14631 Петро Бєлуха, таке рішення було прийнято після звернення, яке надійшло на електронну пошту підприємства.

«18 листопада став свідком неприємної ситуації. На зупинці «Галицьке Перехрестя» до салону автобуса зайшов молодий чоловік і представив посвідчення учасника АТО. Водій відреагував у грубій формі, використовуючи нецензурну лексику: «Вже за***ують ті посвідчення». На моє зауваження відповів: «А шо я такого сказав? Мало шо кому я говорю за день», – описав ситуацію Ігор Стукалець, який став очевидцем події.

За словами заступника директора АТП-14631 Петра Бєлухі, у підприємстві вважають дії водія неприпустимими.

«Згідно з 47 пунктом Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту водій зобов’язаний поводити себе з пасажирами чемно. Враховуючи резонанс скарги, яка до нас надійшла, ми прийняли рішення звільнити його. Він написав заяву на звільнення за згодою сторін», – прокоментував Петро Бєлуха.

«Випадки звільнення уже були. У нас працює приблизно 600 водіїв, з ними постійно проводяться інструктажі щодо дотримання розкладів руху, швидкісних режимів, поводження з пасажирами. Однак, ця робота є стресовою і хто не витримує нервового навантаження, не може бути водієм пасажирського транспорту», – додав Бєлуха.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...