У Трускавці відбувся традиційний дитячо-юнацький турнір з боротьби “Трускавецькі джерела”

logo
33064_u_truskavci_vidbuvsja_tradicijnij_ditjach.jpeg


14-16 жовтня 2016 року у м. Трускавці відбувся традиційний дитячо – юнацький турнір з вільної боротьби «Трускавецькі джерела»  у якому прийняли участь юнаки та дівчата з Одеської, Житомирської, Рівненської , Тернопільської, Івано – Франківської, Чернівецької , Львівської областей України  та команда з Кишенева (Молдова),  загальною кількістю 147 чол.(83 юнаки, 64 дівчини) Ці змагання другий рік поспіль гостинно приймає  санаторій «Кришталевий палац» (головний лікар Романа Денисенко) На урочистому відкритті усіх присутніх вітали міський голова Андрій Кульчинський, голова обласної організації ФСТ «Спартак» Віктор Первачук,  завідувач відділу у справах сім’ї молоді  та спорту Роман Коваль.

Змагання пройшли на високому організаційному рівні.

Головний суддя змагань , ЗТУ, Петро Білас.

Чемпіони і призери змагань:

Вагова категорія до 26 кг.

1-ше місце Велінський Назар , м. Соснівка СДЮШОР «Спартаківець»

2-ге місце Ільків Ярослав, с. Підгірці,  ДЮСШ «Сокіл»

3-тє місце Василів Максим, м. Долина;

3-тє місце Портенко Артур, м. Калуш.

Вагова категорія до 29 кг.

1-ше місце, Скорик Кирило, Новоград -Волинський

2-ге місце, Солодан Вадим , м. Кельмінці

3-тє місце, Солоджук Дмитро, м. Калуш;

3-тє місце, Котовнич Богдан, м. Новоград -Волинський.

Вагова категорія до 32 кг.

1-ше місце, Діяк Ігор, м. Львів, ДЮСШ № 7;

2-ге місце, Чернеля Денис, Молдова.

3-тє місце, Кіндій Мар’ян, с. Пісочна , СДЮШОР «Спартаківець»

3-тє місце, Хома Олександр, м. Львів, ДЮСШ № 7;

Вагова категорія до 35 кг.

1-ше місце, Лагоєвський  Павло, м. Львів, КДЮСШ «Атлет»

2-ге місце Мельник Олександр, м. Збараж, СК «Чемпіон»

3-тє місце, Винник Роман, м. Львів, ДЮСШ № 7;

3-тє місце, Холод Роман, м. Львів, ДЮСШ № 7;

Вагова категорія до 38 кг.

1-ше місце, Вовк  Юрій, м. Збараж, СК «Чемпіон»;

2-ге місце, Велінський Артур, м. Соснівка СДЮШОР «Спартаківець»;

3-тє місце, Вісімгерієв Закір, м. Одеса;

3-тє місце, Войтович Артур, м. Львів, СК. «R.I.A. спорт»

Вагова категорія до 42 кг.

1-ше місце, Басараб Арсен, м. Львів;

2-ге місце, Шкребляк Петро м. Львів;

3-тє місце, Черняк Ігор, м. Львів, ДЮСШ № 7;

3-тє місце, Коваль Любомир, с. Підгірці, СК «Темп»

Вагова категорія до 47 кг.

1-ше місце, Бодоряк Владислав, м. Львів;

2-ге місце, Цюпер Олександр, м. Трускавець

3-тє місце, Буков Давид, м. Львів, СДЮШОР «Спартакіавець»

3-тє місце, Будзяк Микола, с. Підгірці,  ДЮСШ «Сокіл»

Вагова категорія до 53 кг.

1-ше місце, Чекмак Андрій, м. Львів;

2-ге місце, Коломієць Владислав, м. Шумськ;

3-тє місце, Нечипорук Михайло, Новоград Волинський;

3-тє місце, Дацьо Ігор, м. Долина.

Вагова категорія до 59 кг.

1-ше місце, Волос Денис, м. Львів;

2-ге місце, Прусак Руслан, м. Львів «Спартак»

3-тє місце, Кожушко Андрій, м. Трускавець

3-тє місце, Хоминець Максим, м. Трускавець.

Вагова категорія до 66 кг.

1-ше місце, Білик Юрій, м. Львів;

2-ге місце, Дзявроник Олег, с. Пісочна, СДЮШОР «Спартаківець»

3-тє місце, Хасуєв Дані, и. Одеса.

Дівчата

Вагова категорія до 30 кг.

1-ше місце, Онуфрієва Сніжана, м. Долина.

2-ге місце, Вальчук Ілона, м. Олевськ;

3-тє місце, Мельник Катерина, м. Збараж, СК «Чемпіон»

3-тє місце, Мацелик Соломія, м. Клесів.

Вагова категорія до 34 кг.

1-ше місце, Войків Ірина, м. Долина

2-ге місце, П’ятигіна Сосфія, м. Долина

3-тє місце, Возна Дарина, м. Сарни;

3-тє місце, Клефас Альбіна, м. Рівне.

Вагова категорія до 40 кг.

1-ше місце, Хоминець Олександра, м. Трускавець.

2-ге місце, Тимофіїв Поліна, м. Львів, ДЮСШ № 7;

3-тє місце, Кушнір Андріана, м. Соснівка, СДЮШОР «Спартаківець»

3-тє місце, Демчук Христина, м. Калуш.

Вагова категорія до 44 кг.

1-ше місце, Прокопович Софія, м. Клесів.

2-ге місце, Шеремета Софія, м. Трускавець

3-тє місце, Пахнюк Юлія, м. Долина;

3-тє місце, Деркач Ірена, м. Збараж, СК «Чемпіон»

Вагова категорія до 48 кг.

1-ше місце, Скобельська Манола, м. Львів «Спартак»

2-ге місце, Никитюк Вікторія, м. Збараж, СК «Чемпіон»

3-тє місце, Будзяк Олеся, с. Підгірці,  ДЮСШ «Сокіл»

Вагова категорія до 53 кг.

1-ше місце Онисько Христина, м. Трускавець;

2-ге місце Заблоцька Ірина, м. Долина;

3-тє місце, Герга Оксана, с. Підгірці,  ДЮСШ «Сокіл»;

3-тє місце, Бугай  Інна, м. Клесів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:

А поділитися?