У винниківському госпіталі обікрали бійця АТО

logo
78768_u_vinnikivskomu_gospitali_obikrali_bijcja.jpeg


Тетяна Костенко, 01.04.2017, 16:52

госпиталь, АТО, боецУ винниківському госпіталі у бійця АТО викрали сумочку зі всіма документами та грошима. Про це повідомляється у спільноті “Варта 1” у Facebook. 

31 березня у бійця АТО з Чернігівщини, який зараз проходить реабілітацію у Винниківському госпіталі ветеранів війни, викрали сумочку зі всіма документами(паспорт, військовий, УБД, пенсійне, банківська карта і т.д).

“Грошей там було лише 200 грн., то є надія що документи кудись підкинуть, – припускає автор повідомлення Наталія Арестова. – Якщо вам буде щось відомо про знайдені документи на ім’я Науменко Сергія, прошу писати в приват”.

В Винниковском госпитале у бойца АТО похитили сумочку со всеми документами и деньгами. Об этом сообщается в сообществе “Варта 1” в Facebook. 

31 марта у бойца АТО из Черниговщины, который сейчас проходит реабилитацию в Винниковском госпитале ветеранов войны, похитили сумочку со всеми документами (паспорт, военный, УБД, пенсионное, банковская карта и т.д).

“Денег там было всего 200 грн., так что есть надежда, что документы куда-то подкинут, – предполагает  автор сообщения Наталия Арестова. – Если вам что-то известно о найденных документах на имя Науменко Сергея, прошу писать в личку “.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...