В четвер вперше поїде трамвай на Сихів

logo
37452_v_chetver_vpershe_pojide_tramvaj_na_sihiv.jpeg


Фото ілюстративне

Вже у четвер трамвай на Сихів, якого львів’яни чекали майже 30 років, по своєму маршруту поїде вперше. Щоправда, наразі це буде лише тестовий режим. А от з 17 листопада він курсуватиме регулярно. У день урочистого запуску рейсу між пасажирами будуть розігрувати місячний абонемент, повідомляє PRESS-ЦЕНТР.

У пробній поїздці візьме участь міський голова Андрій Садовий.

За словами речника ЛКП «Львівелектротранс» Антона Лягушкіна, в перший день квитки на травмай будуть акційними, зі спеціальним дизайном. Абонемент розігруватимуть серед їх власників. Всього буде п’ять переможців.

– За допомогою комп’ютерної програми оберемо номери квитків, які отримають призи, – прокоментував Антон Лягушкін. 

Трамвай курсуватиме за маршрутом «Санта Барбара» – площа Соборна», а загальна довжина маршруту в обидві сторони – 11,5 кілометрів. Мешканці Сихова зможуть дістатися до центру міста за 25-30 хвилин. Як обіцяють у міськраді, інтервал руху трамваїв становитиме 5-6 хвилин. Першого дня на Сихів виїдуть 9 трамваїв, а взагалі на маршруті буде 13 вагонів, сім з яких – нові «Електрони».

Загальна вартість проекту – 25-26 мільйонів євро. Найдорожче обійшлося будівництво нового колектора на вулиці Угорській, який сягає глибини 5-поверхового будинку.

Проект реалізовується за рахунок кредиту від ЄБРР у розмірі 12 млн. євро, гранту німецького уряду у 5 млн. євро, технічної допомоги ЄС у розмірі 1,5 млн. євро та за коштів з міського бюджету – 8,850 млн. євро.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...