В ГПУ розповіли про результати розслідування щодо посадових осіб Грибовицього сміттєзвалища

logo
35792_v_gpu_rozpovili_pro_rezultati_rozsliduvan.jpeg


5 канал

Слідчі встановили, через які порушення сталася трагедія на сміттєзвалищі

Генпрокуратура завершила досудове розслідування щодо посадових трьох осіб Львівського комунального підприємства “Збиранка”.

У ГПУ довели, що відходи на Грибовицькому сміттєзвалищі скидали без затвердженого проекту. На полігоні не проводили відповідні інженерні заходи. Тобто на звалищі не було належного ущільнення та перешарування сміття. Експертиза підтвердила, що саме через ці порушення стався зсув відходів.

28-го жовтня підозрюваним повідомили про завершення слідства і надали доступ до 200 томів кримінального провадження. Після того, як вони ознайомляться з матеріалами справи, обвинувальний акт скерують до суду. Якщо їх провину доведуть, їм загрожує до 10 років тюрми з позбавленням права обіймати певні посади 3 роки.

Нагадаємо, 30 травня 2016 року на Грибовицькому сміттєзвалищі поблизу Львова спалахнула масштабна пожежа. Після завершення гасіння під час збору пожежно-технічного обладнання стався зсув сміття, під який потрапили троє рятувальників і еколог львівського комунального підприємства “Збиранка”. Всі вони загинули.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...