Вбивство в львівській школі: суд виніс вирок вбивці

logo
130196_vbivstvo_v_lvivskij_shkoli_sud_vinis_viro.jpeg


Новини, 11.09.2017

11.09.2017, 13:46

школа №97, убийствоШевченківський районний суд виніс вирок мешканцю Львова, який скоїв вбивство на території школи №97. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Трагедія відбулася 15 травня 2016 року приблизно о 22:00. Неодноразово судимий львів’янин, перебуваючи на території школи №97 та знаходячись в стані алкогольного сп’яніння, посварився з приятелем своєї колишньої дівчини, який теж був напідпитку. Між ними виникла бійка, під час якої обвинувачений вдарив свого суперника кухонним ножем та пробив серце. Хлопець помер на руках у своєї подруги.

Суд визнав львів’янина винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 115 ч.1 КК України, та призначив покарання у виді семи років позбавлення волі. Також повністю задовольнив цивільний позов матері загиблого та стягнув з засудженого на її користь 20 тисяч гривень у відшкодування матеріальної шкоди та 100 тисяч гривень – моральної.

Шевченковский районный суд. Львова вынес приговор львовянину, который совершил убийство на территории школы №97. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений.

Трагедия произошла 15 мая 2016 года примерно в 22:00. Неоднократно судимый львовянин, находясь на территории школы №97 и находясь в состоянии алкогольного опьянения, поссорился с приятелем своей бывшей девушки, который тоже был пьян. Между ними возникла драка, во время которой обвиняемый ударил своего соперника кухонным ножом и пробил сердце. Парень умер на руках у своей подруги.

Суд признал львовянина виновным в совершении уголовного преступления, предусмотренного ст. 115 ч.1 УК Украины, и назначил наказание в виде семи лет лишения свободы. Также полностью удовлетворил гражданский иск матери погибшего и взыскал с осужденного в ее пользу 20 000 гривен материального ущерба и 100 000 гривен – морального.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...