Від завтра експрес-маршрути з АС «Західна» курсуватимуть до пл. Різні

logo
131689_vid_zavtra_ekspres_marshruti_z_as_zahidna.jpeg


Від завтра, 15 вересня, буде продовжено експрес-маршрути до площі Різні.

Про це повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, інформують у прес-службі ЛМР.

За словами Сергія Бабака, порядок курсування транспорту приміських маршрутів визначений законодавством, де чітко вказано, що вони мають курсувати до першої автостанції.

“Львівська міська рада постійно співпрацює з ЛОДА щодо спільного і комплексного вирішення проблеми доїзду мешканців Львівської області до міста Львова. З урахуванням цього було запущено експрес-маршрути від АС «Західна» до приміського вокзалу. Від завтра, 15 вересня, 6 транспортних засобів будуть продовжені до площі Різні. Інтервал руху буде 15 хв., автобуси курсуватимуть із 7:20 год. до 10:15 год. та з 16:00 год. до 19:30 год», – зазначив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак

Нагадаємо, що з 6 вересня з автостанції “Західна”, що на Городоцькій, 359, почали курсувати експрес-маршрутки. Це пов’язано із тим, що перевізники, які їздили у Мостиському напрямку, замість Головного залізничного вокзалу відтепер мають кінцеву на АС “Західна”, а автобуси із Пустомитівського та Городоцького напрямків кінцеву зупинку мають не на Приміському вокзалі, а на автостанції №3. Пасажири із Жовківського напрямку їздять не до площі Теодора, а до АС №2.


Реклама

А поділитися?