Відомо, у скільки сотень тисяч обійдеться утримання одного посадовця облради

logo
57011_vidomo_u_skilki_soten_tisjach_obijdetsja_.jpeg


Депутати облради затвердили бюджет області, за яким Львівщина житиме цого року. У головному фінансовому документі на утримання працівників апарату облради виділили 11,5 мільйона гривень, пише expres.ua.

“З цієї суми 7,5 мільйона гривень закладено на оплату праці працівників апарату. Ще 2 мільйони витратять на її оподаткування”, — каже керуючий справами облради Валентин Харлов.

На відрядження працівникам виконавчого апарату виділили 100 тисяч гривень. Крім того, цього року планують закупити обладнання та інвентар на 461 тисячу гривень. Решту видатків передбачено на інші потреби, основні серед яких —  оплата комунальних послуг. Додамо, що у виконавчому апараті облради 49 працівників.

Не обділив себе й очільник обласної ради. Олександр Ганущин щомісяця отримувати офіційне нарахування у сумі 6200 гривень. Крім того, з бюджету області його преміюватимуть (60 відсотків окладу), платитимуть надбавку за особливий характер роботи та інтенсивність праці (50 відсотків окладу), надбавку за вислугу років (15 відсотків окладу) та доплачуватимуть за ранг посадової особи. Голова також має право на виплату щорічної матеріальної допомоги. Її розмір дорівнює сумі середньомісячної зарплати.

“Загалом щомісяця голова облради отримуватиме приблизно 14 тисяч гривень”, — каже керуючий справами. Отож рік праці Олександра Ганущина коштуватиме Львівщині щонайменше 168 тисяч гривень.

Оля ПІЛІЩУК


Реклама

А поділитися?