«Вимагаємо зробити надходження коштів до бюджету школи прозорими», – батьки «першачків» відмовились робити ремонт класу за свій рахунок

logo
104804_vimagaemo_zrobiti_nadhodzhennja_koshtiv_d.jpeg


У Трускавці обурені батьки відмовились робити ремонт класу у Трускавецькій школі №3 власним коштом.

Про це Форпосту розповіла Ольга Хейфец.

За її словами, все почалося з батьківських зборів, на яких першим ділом почали піднімати питання про гроші.

«Клас просто в жахливому стані, там треба міняти труби, сантехніку, на стінах є грибок, з парт виступають цвяхи. Нас просто поставили перед фактом: ремонт треба робити власним коштом, грошей на це нема. Я не розумію, куди діваються кошти, які виділяють з бюджету на це все. Спочатку мова йшла про 500 гривень з дитини, потім вже до 1000 разом з якимись зошитами… І кінця краю тому нема. Так по всій Україні, ми вирішили, що треба ламати цю систему», – обурюється жінка.

За її словами, завідувач відділу освіти Трускавецької міської ради Орест Лобик, який прийшов на зустріч з батьками, хотів знайти винного, звільнити його і піти. Проте, люди не дали йому цього зробити.

«Сьогодні пройшла зустріч з журналістами і владою та батьками цілого класу. Також прийшли батьки з інших класів і шкіл запитати, чому класи в такому жахливому стані, та чому батьки мають робити ремонт за власні кошти. Ми, цілий клас виступили проти поборів, які вимагає від нас школа і будемо продовжувати боротьбу до кінця. Досить робити ремонти своїми силами, якщо держава на це виділяє шалені кошти, не підтримуйте цю ракову пухлину корупції яка всюди! Розслідування триває, заяви до прокуратури підписані батьками, також до мера, і вимагаємо зробити надходження коштів до бюджету школи прозорими. Батьки всієї України, приєднуйтесь, подолаємо ці побори разом!», – написала вона на сторінці спільноти «Варта1» у ФБ.

А поділитися?Вам має сподобатись...