Випускники школи № 33 безкоштовно побували на екскурсії у Львові. ФОТО

logo
106930_vipuskniki_shkoli_33_bezkoshtovno_pobuval.jpeg


Випускники школи № 33 безкоштовно побували на екскурсії у Львові. ФОТО

Випускники школи № 33 побували на екскурсії у Львові. Цю поїздку подарував школярам депутат міської ради Вадим Дрига. Про це зазначила у коментарі РК вчителька англійської мови, класний керівник 9-го класу  Наталія Мельниченко.

«Нам вдалося відвідати майже всі туристична місця Львова: ратушу, Високий замок, кав’ярню «Львівська майстерня шоколаду», копальню кави та інші. Особливо вразили Собор святого Юра та Будинок вчених. Мої колеги зазначили, що коли ти бачиш таку гарну архітектуру, то переповнюєшся гордістю за свою країну. Також були поруч біля палацу Потоцьких, на жаль, нам не вдалося побувати всередині через технічні питання», – зазначила вчителька.

За словами Наталії Мельниченко, кропивничан також вразили жителі міста Лева, які готові допомогти у будь-яку хвилину  знайти потрібний заклад чи крамницю. 

«Здається, що перехожі немов всміхаються тобі, шкода, що у нас у місті по-іншому. До того ж, у старій частині Львова немає великих вивісок, мигаючої реклами. Спочатку ми навіть розгубилися, оскільки не знали як знайти крамнички з сувенірами. Виявилося, що все дуже просто і ми відразу зорієнтувалися», – підкреслила класний керівник випускного класу.

 І додала, що минулого року також планували поїздку до Львова, але приблизно у половини класу виникли фінансові труднощі. І ця ідея не була реалізована.

«Такі поїзди роблять клас дружнішим. А ще це був немов подарунок мені, адже це ще три додаткових дні, щоб поспілкуватися з учнями. Це перший мій клас, де я класний керівник. Ми вдячні Вадиму Вікторовичу за цю неймовірну подорож», – зазначила Наталія Мельниченко. І зізналася, що вона також вперше побувала у Львові.

Всього на екскурсії побувало 25 учнів, випускників 11-х та 9-х класів. Супроводжувало школярів 4 вчителя і директор школи.

Фото надали учнів та вчителі школи № 33

А поділитися?Вам має сподобатись...