Виставку, яку присвячено ювілею коледжу ім. Івана Труша, львів’яни зможуть відвідати до 31 жовтня

logo
35107_vistavku_jaku_prisvjacheno_juvileju_koled.jpeg


В історичному палацовому комплексі Національного музею ім. Андрея Шептицького, що розташований на вул. Драгоманова, 42, представлено виставку творчих робіт викладачів Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. Івана Труша присвячено 140-річному ювілею навчального закладу.

Про це в коментарі 032.ua розповіла кандидат мистецтвознавства, викладач Львівського державного коледжу імені Івана Труша Марія Ваврух.

твори пройняті українським духовним світом

“Викладачі коледжу імені Івана Труша беруть активну участь у мистецькому житті. Виставку, яку присвячено ювілею коледжу, засвідчує, мистецьку освіту майбутнім скульптурам, живописцям, графікам, дизайнерам дають досвідчені фахівці. В експозиції виставки представлено творчі здобутки викладачів малярства, рисунку, композиції. Кожен із них – це знана особистість, у кожного – своя манера, стиль і тематика творчості. Втім, спільним у них є те, що їхні твори пройняті українським духовним світом, заглиблені у традиції рідного краю”, – розповіла Марія Ваврух.

Викладач Львівського державного коледжу імені Івана Труша Марія Ваврух наголосила на тому, що ювілейна виставка творчих робіт викладачів коледжу ім. Івана Труша показує те, що у нашій мистецькій школі працюють справжні фахівці своєї справи, котрі виконують місію відповідальності за виховання майбутніх митців України.

Нагадаємо, що виставка, яка присвячена 140-річному ювілею коледжу ім. Івана Труша триватиме до 31 жовтня.

Виставку творчих робіт викладачів Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. Івана Труша Ви можете переглянути на фото:

TBLhwnKEHmo

j_CoVXVzkUM

FkZh24swkuc

6CiwKPjGZ6c

Zyy-qjK6rx4

m38Vd7EHOV8

ZFtywP7X3ts

UjmagqJsCYg

UWaeotzh970

ivrfQPVtmpk

джерело фото: 032.ua


Реклама

А поділитися?