Вночі у Львові з Пагорбу Слави вкрали бронзовий вінок

logo
106855_vnochi_u_lvovi_z_pagorbu_slavi_vkrali_bro.jpeg


У ніч з неділі на понеділок, 3 липня, з Пагорбу Слави, що на вул. Пасічній, викрали бронзовий вінок завдовжки 4 метри. Про це ZAXID.NET розповів директор ЛКП «Личаківський цвинтар» Михайло Нагай.

«Територія Пагорбу Слави адміністративно належить до Личаківського цвинтаря, тому наша охорона її контролює, але охоронці патрулюють усю територію, не стоять на місці. Сьогодні зранку під час прибирання території двірниця помітила, що зникли елементи пам’ятника і ми викликали поліцію», – розповів Михайло Нагай.

Бронзовий вінок прикрашав постамент пам’ятника на честь воїнів, що загинули в роки Першої світової війни/фото Ігоря Зінкевича

За словами директора, на цій території часто виникають крадіжки, востаннє тут викрали бронзові щити пам’ятника восени 2016 року, винних так і не знайшли.

«Зараз ми думаємо про те, що вилити викрадені елементи з бетону, це буде дешевше і надійніше. За попередніми підрахунками, якщо виливати вкрадений вінок з бронзи, то його вартість складе десятки тисяч гривень, а з бетону – в десятки разів менше», – зауважив Михайло Нагай.


Реклама

А поділитися?