Водій, який збив на переході у Львові пішохода, не пройшов тест на наркосп’яніння

logo
23909_vodij_jakij_zbiv_na_perehodi_u_lvovi_pish.jpeg


Водій, який ввечері 15 вересня збив на нерегульованому переході на вул. Луганській у Львові пішохода, не дозволив перевірити себе на стан наркотичного сп’яніння. На вміст алкоголю ж чоловік пройшов тест успішно, розповіла прес-служба патрульної поліції Львова.

Патрульні інспектори прибули на місце ДТП через три хвилини після інциденту. Вони їхали на квадрат патрулювання після перезмінки і помітили, що на вул. Луганській водій Volkswagen Golf збив пішохода. 31-річний потерпілий був у важкому стані та зі слабким диханням. Інспектори почали надавати домедичну допомогу до приїзду швидкої. Чоловікові наклали шини та джгути ― у нього були сильно ушкоджені ноги, шия, голова. Допомагали підручними засобами й інші водії.

Медики, які шпиталізували потерпілого, зазначили, що без вчасної та професійної домедичної допомоги патрульних врятувати чоловіка не вдалося б.

Водія доставили до медичного закладу для перевірки на стан сп’яніння. Алкоголю в крові не виявили, а от на стан наркотичного сп’яніння 31-річний чоловік не дав себе перевірити. Лікарі зафіксували відмову.

Далі справою зайнялися слідчі.


Реклама

А поділитися?