Водій маршрутки на Львівщині знущався з пасажирки із дитиною, яка втратила чоловіка в АТО

logo
120047_vodij_marshrutki_na_lvivwini_znuwavsja_z_.jpeg


У маршрутці «Самбір-Рудки-Львів» молода вдова Ілона Дорошенко, чоловік якої загинув в АТО, мусила вислухати насмішки і знущання водія. Коли жінка зайшла і показала посвідчення на безкоштовний проїзд, чоловік зі своїм товаришем почали казати, що воно підроблене, і жінка хоче проїхатися «на халяву». Про це написали у спільноті «Мій Самбір», повідомляє PRESS-ЦЕНТР.

Чоловік Ілони Володимир загинув 31 серпня 2014 року біля села Бердянське на Донеччині, і зараз вона сама виховує дворічного сина.

Слухаючи звинувачення і образи, жінка не витримала і таки заплатила за проїзд. Також подзвонила у військкомат і розповіла ситуацію. Там їй відповіли, що це водії так просто «вимахуються».

Виходячи з маршрутки, жінка зробила водієві зауваження і почула у відповідь ще більше образ. Це все відбувалося при дитині. Вже крізь сльози вона сфотографувала номер маршрутки.

Наступного дня подзвонив власник маршруту і вибачився за водія-хама, запропонувавши гроші. Жінка відмовилась брати їх і сказала, що їй найважливіше, аби водій глянув їй в очі і попросив пробачення. Також їй зателефонував міський голова Самбора Юрій Гамар і запевнив, що водія вже звільнено.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...