Вольова перемога “Рочину”

Соснівський «Рочин» здобув чергову перемогу у чемпіонаті Львівщини. Команда Володимира Підкіпняка, поступаючись по ходу матчу з рахунком 0:1, знайшла в собі сили результативно довести свій вищий клас над «Юністю» з Гійче. «Просидівши» два тайми на воротах суперника, гравці «Рочина» зуміли його дотиснути у другій половині другої 45-хвилинки. Перемігши «Юність» (2:1), «Рочин» зробив подарунок для шахтарів у день їх професійного свята, взяв реванш за домашню сенсаційну поразку від «Юності» у першому колі і значно покращив свої турнірні показники.

Ще до початку матчу можна було передбачити, що боротися з непоступливим суперником гравцям «Рочина» буде непросто. Не складно було здогадатися, що «Рочин» у матчі гратиме «першим» номером, а суперник свою гру побудує від захисту на контратаках. Футбольний газон на стадіоні «Шкільний» візуально виглядав дуже і дуже непогано, однак як показав старт матчу, на ньому демонструвати свою майстерність гравцям «Рочина» буде непросто. Складності обом командам додавала ще й спекотна погода. Втім, протокол матчу говорив про наступне: «Рочин» мав ким підсилити гру, а от в «Юності» з лавкою запасних гравців на цей матч виникли проблеми.

Незважаючи на це, «Юність» розпочала матч так, що краще й годі придумати. На 15-ій хвилині першого тайму Павло Дроботій скористався помилкою в центрі обороні «Рочина» і зумів пробити Коваленка. Такий перебіг подій матчу нагадав зустріч між цими командами у першому колі в Соснівці. Щоправда, тоді «Юність» забила не на 15-ій, а на 4-ій хвилині матчу.

Одразу було зрозуміло, що «Рочин» затисне свого суперника на його частині поля і зробить усе можливе, щоб зрівняти рахунок ще до перерви. Моменти у гостей були, щоправда, м’яч не залітав у ворота. Якщо гравці «Рочина» влучали в ціль, надійно грав воротар Андрій Мойсин. Перевага соснівчан була беззаперечною, однак цифри на табло до завершення першого тайму так і не змінились.

Після свистка арбітра про завершення першого тайму головний тренер «Рочина» Володимир Підкіпняк не поспішав йти в роздягальню до своєї команди. Ймовірно, на тренерській лавці він кілька хвилин думав ким саме освіжити і підсилити гру своєї команди. Так званий творчий «тайм-аут» від Володимира Підкіпняка виявився гросмейстерським. Гравці, що вийшли на заміни з перших хвилин другого тайму (Болкіт та Данилюк) і не тільки, суттєво підсилили гру «Рочина». Іншими словами, вони вплинули на підсумковий результат матчу.

Болкіт традиційно для себе немов на велосипеді обігрував суперників у центрі поля і загострював атаки своєї команди, а Данилюк своїм пресингом заставляв захисників «Юності» вибивати м’яч будь-куди.

Незважаючи на це, в атаці «Рочину» було дуже і дуже непросто, оскільки гравці «Юності» оборонялися усім складом. У багатьох ситуаціях вони вибивали м’яч на чужу частину поля, де Олександр Портянко і компанія швидко віддавали передачі на гравців атакуючого плану.

Зламати насичену оборону суперника «Рочину» вдалося на 70-ій хвилині, коли Болкіт відкотив м’яч під удар Кашубі. Віталій пробив настільки влучно, що воротар Мойсин лише поглядом провів м’яч у лівий кут власних воріт.

При рахунку 1:1 гра особливо не змінилася. Соснівчани робили усе можливе для перемоги, і свого таки добилися. Ще до взяття воріт на поле вийшов граючий тренер «Рочина» Володимир Підкіпняк. Що цікаво, саме йому при рахунку 1:1 вдалося виконати результативну передачу на Івана Данилюка. Останній виграв боротьбу на «другому поверсі» і пробив у протихід Мойсину.

Шансів зрівняти рахунок у гравців «Юності» не було. Після пропущеного другого гола господарі дещо ожили, однак «Рочин» за шаленої підтримки своїх вболівальників на класі довів матч до важливої перемоги. Здобувши вольову перемогу на характері, «Рочин» зробив бажаний подарунок усім шахтарям регіону, які цього дня святкували своє професійне свято.

У середу, 30 серпня, «Рочин» зіграє ще один календарний матч у чемпіонаті Львівщини. Суперником нашої команди буде львівська «Погонь». Матч відбудеться у Соснівці на стадіоні «Шкільний».