«Вони не змогли купити суд». У справі парку «Знесіння» – несподіване рішення

logo
77990_voni_ne_zmogli_kupiti_sud_u_spravi_parku_.jpeg


Забудовник «Архібуд» відмовився від своєї апеляції щодо арешту ділянки у парку «Знесіння» (вул. Довбуша, 15). Відповідно, сьогодні, 30 березня, Апеляційний господарський суд у Львові не розглядав її, передає кореспондент Львівського порталу.

Вони відмовилися від апеляційної скарги. Ми думаємо, це сталося тому, що вони не змогли купити суд. І вони відмовилися від апеляційної скарги на забезпечення позову. І завтра буде слухання по суті. Сподіваємося, що завтра буде вже якесь рішення», – зазначила адвокат Наталія Сікевич.

Додамо, що перед початком судового засідання біля стін суду зібралися небайдужі мешканці з плакатами на захист парку «Знесіння».

Як повідомляв Львівський портал” href=”http://portal.lviv.ua/”>Львівський портал, 20 лютого у Львові суд заборонив проводити будівельні роботи на Довбуша, 15. Після цього державні виконавці Галицького ДВС м.Львова в екстремальних умовах ознайомили директора «Архібуду» з рішенням суду про заборону будівництва у парку «Знесіння».

Як відомо, будівництво пов’язаною із народними депутатами від БПП Ярославом та Богданом Дубневичами. Воно ведеться фірмою «Архібуд» на вул. Довбуша із порушеннями природоохоронного, оборонного та земельного законодавств. Історія з цим парком триває ще з 2007 року і тягне за собою не одну оборудку та судову тяганину. Детальніше про незаконне будівництво у парку «Знесіння» Львівський портал” href=”http://portal.lviv.ua/”>Львівський портал писав у матеріалі: «Чим дихатимеш, Львове? Як місту відтяли частину «зелених» легень на поталу забудовникам».

Також додамо, що військова прокуратура Західного регіону України зареєструвала кримінальне провадження за фактом умисного невиконання вказаним суб’єктом господарювання та іншими третіми особами ухвали господарського суду Львівської області від 20 лютого 2017 року, яка того ж дня набрала законної сили. Їх дії кваліфіковано за ч. 2 ст. 382 КК України.

Фото: Львівський портал


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...