Впійманий на хабарі в 1,5 млн грн чиновник відбудеться штрафом у 25 тис. грн

logo
39162_vpijmanij_na_habari_v_1_5_mln_grn_chinovn.jpeg


Галицький райсуд Львова оштрафував на 25,5 тис гривень заступника директора з геології та інвестиційної діяльності дочірнього підприємства НАК “Надра України” “Західукргеології” Ігоря Михайловського, котрого впіймали на 1,5 млн гривень хабара.

Про це пишуть “Наші гроші” з посиланням на ухвалу суду.

Посадовця затримали у службовому кабінеті під час отримання хабара розміром 1,5 млн гривень від представниці одного із приватних підприємств 13 липня цього року.

За хабар Михайловський обіцяв вплинути на службових осіб Держслужби геології та надр та Держкомісії із запасів корисних копалин у вирішенні питання щодо надання підприємству спецдозволу на користування надрами на Південно-Сулятинській площі.

Частину оплати в розмірі 15 тис. гривень посадовець отримав у вигляді банківського переказу. Під час передачі 1,5 млн гривень готівкою він і був затриманий.

Михайловський уклав угоду з прокурором про визнання винуватості й отримав покарання у вигляді штрафу в розмірі 25,5 тис. гривень. За рішенням суду йому також повернуто заставу в розмірі 131,8 тис. гривень.

А поділитися?Вам має сподобатись...