Всеукраїнська акція «Олімпійське літо» крокує Львівщиною(+фото)

logo
114261_vseukrajinska_akcija_olimpijske_lito_krok.jpeg


У межах Всеукраїнської акції НОК України «Олімпійське літо» на базі дитячого позаміського закладу відпочинку «Сокіл» у селищі Сасів Золочівського району відбулося цікаве спортивне свято. Упродовж літа цей табір збирає понад 400 дітей зі всієї області. У кожній із трьох табірних змін організовують спортивно-масові заходи у межах Всеукраїнської акції «Олімпійське літо».

Цього разу до дітей завітали представники відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області, зокрема виконавчий директор відділення, учасниця зимових Олімпійських ігор в Ліллехаммері, майстер спорту з гірськолижного спорту Христина Опьола та стипендіат НОК України, учасниця І Юнацьких зимових Олімпійських ігор в Інсбруку, санкарка Галина Куречко.

Свято розпочалося цікавою руханкою і танцем. Інструктор фізичної культури Інна Буй підготувала для дітей безліч спортивних змагань в яких вони охоче брали участь та проявляли свої здібності у швидкості, влучності, спритності, силі та командній грі.

Всі учасники «Олімпійського літа” отримали тематичні олімпійські значки, а переможці та призери табірних змагань – подарунки від НОК України: щоденники, книги, зошити тощо.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації


Реклама

А поділитися?