Щодо здійснення нагляду за усиновленими дітьми протягом 2017 року

logo
111584_wodo_zdijsnennja_nagljadu_za_usinovlenimi.jpeg


Служба у справах дітей Жовківської районної адміністрації здійснює повноваження у сфері усиновлення з 2006 року.

Повідомляє сайт ЖОВКВА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Жовківської районної державної адміністрації.

З 2006 року усиновлено 36 дітей кандидатами Жовківського району (з них: 24 дитини усиновлено більше трьох років та 12 дітей менше трьох років).

На місцевому обліку з усиновлення перебуває 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них:

– 17 дітей влаштовані в сімейні форми виховання (прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, опіку/піклування);

– 3 дітей в закладах (1 дитина в ліцеї, 1 дитина в закладі соціального захисту населення; 1 дитина закінчила школу-інтернат та здала документи на вступ в училище).

Протягом січня – червня 2017 року на місцевий облік дітей, які можуть бути усиновлені зараховано 1 дитину. З обліку дітей, які можуть бути усиновлені було знято 1 дитину у зв’язку з досягненням ним повноліття.

Протягом І півріччя 2017 року усиновлень на території Жовківського району не було, проте двоє дітей приїхали на територію району з Житомирської області.

На обліку в службі у справах дітей перебуває 9 подружніх пар кандидатів в усиновлювачі. Протягом півріччя 3 подружні пари знято з обліку (1- у зв’язку із усиновленням двох дітей в іншому регіоні, 2- у зв’язку із закінченням строку дії висновку та документів).

Крім того, протягом І півріччя 2017 року здійснено нагляд за умовами проживання та виховання 3-ох усиновлених дітей, крім того заплановано провести такі перевірки у ІІ півріччі 2017 року 14- дітей (серпень – відвідування 1 дитини; липень – відвідування 2-ох дітей; вересень – відвідування 4-ох дітей, жовтень – відвідування 4 дітей, грудень – відвідування 3 дітей). Відповідно до Постанови КМУ № 905 передбачено, що служба у справах дітей за місцем проживання усиновлювачів щороку протягом перших трьох років після усиновлення дитини перевіряє умови її проживання та виховання, а в подальшому раз на три роки до досягнення дитиною вісімнадцяти років.

План відвідування усиновлених дітей формується на підставі судових рішень.

В ході здійснених перевірок порушення прав та законних інтересів дітей вище зазначеної категорії працівниками служби не виявлено.

Управлінням соціального захисту населення Жовківської райдержадміністрації виплачується допомога при усиновлені дитини 7-ми сім’ям, в яких виховується 12 усиновлених дітей.

Випадків скасування усиновлень або позбавлення батьківських прав усиновлювачів у Жовківському районі не має.

В районі проводиться популяризація національного усиновлення в районному часописі «Відродження», крім того на сайті Жовківської РДА виставлені фото дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які підлягають усиновленню та виготовляються постери з метою розповсюдження інформації щодо усиновлення серед громадськості.

Крім того, відповідно до Указу Президента України від 27.11.2008 р. 30 вересня в Україні щорічно відзначається День усиновлення. З 2008 року в районі щорічно 30 вересня проводиться свято для усиновлених дітей та їх батьків. Для дітей організовуються поїздки в м. Львів, проводяться екскурсії, майстер класи, організовуються частування та вручення подарунків. Батьки дітей мають можливість поспілкуватись, обмінятись досвідом у вихованні дітей.

Джерело: ЖОВКВА СЬОГОДНІ

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...