«З`являється така дорога – з`являється життя», – Віце-прем`єр-міністр відкрив трасу Луцьк-Львів (ФОТО)

logo
117915_z_javljaetsja_taka_doroga_z_javljaetsja_z.jpeg


Віце-прем`єр-міністр України Володимир Кістіон разом із головою Волинської облдержадміністрації Володимиром Гунчиком урочисто відкрили після ремонту трасу Луцьк-Радехів-Львів.

Загальна протяжність автомобільної дороги, яку відремонтували – 60, 7 кілометра. На ремонт траси витратили 408, 8 мільйона гривень.

Зокрема, у процесі виконання ремонтних робіт провели укладку та вирівнювання нижнього і верхнього шарів асфальтобетонного покриття. Для безпеки руху, облаштували та відремонтували 4 мости, освітлення дороги в межах окремих населених пунктів. Також облашували підвісне освітлення пішоходних переходів, майданчики для відстою транспорту, пішохідні доріжки.

Урочисте відкриття дороги відбулося у селі Чаруків Луцького району.

На ремонт дороги залучили кошти з Держбюджету, обласного та місцевих бюджетів, кредитні кошти та кошти отримані за рахунок «митного експерименту».

«Якщо ми будемо об’єднувати зусилля всіх рівнів бюджету, то обов’язково будемо мати результат. Дорога – приклад того, як уряд свої обіцянки втілює в життя. Хотів би подякувати облдержадміністрації та місцевому самоврядуванню, за те, що активно долучилися до ції роботи», – сказав Володимир Кістіон.

 

«Як тільки з`являється така дорога, тоді з`являється життя. З`являється інвестиційна привабливість, відповідно це робочі місця, а в перспективі – це наповнення місцевих бюджетів», – додав він.

Нагадаємо, на Волині з робочим візитом побував віце-прем`єр-міністр України Володимир Кістіон

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Голова Укртрансбезпеки перевірив, як на трасі «Луцьк-Львів» важать фури (ФОТО)

 


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...