З ЛОДА звільнилась голова департаменту культури

logo
102759_z_loda_zvilnilas_golova_departamentu_kult.jpeg


Очільниця департаменту з питань культури, національностей та релігії Львівської облдержадміністрації Христина Береговська пішла з посади, яку займала протягом двох років. Як повідомила прес-служба ЛОДА, передає Гал-інфо, чиновниця працюватиме радницею голови ЛОДА Олега Синютки.

«Кожна людина має етапи у житті. Довші, коротші. Два роки в адміністрації для мене, як для науковця-мистецтвознавця, були достатніми. Основним моїм мотивом, чого я пішла на чиновницьку роботу, було те, що я хотіла показати, як культура може і має стати засобом виховання свідомого молодого покоління. «Доказати», що культура є стратегічною галуззю в державі. А наше елітарне мистецтво є достойним презентації цілому світу. Зробила скільки було можливим. Безперечно, я буду й далі організовувати креативні і навіть провокативні мистецькі проекти, адже переконана що окреме мистецтво мусить стати провокатором змін у суспільстві, здорових змін. І повторюю: мистецтво – це могутня зброя, котра нам дуже необхідна особливо сьогодні», – прокоментувала ZAXID.NET своє звільнення з посади Христина Береговська.

Зараз Христина Береговська перебуває у Великобританії. Зараз чиновниця працює над організацією виставки живописних творів з колекції української парафії УГКЦ в Лондоні. У майбутньому вона планує повернутись до викладацької діяльності та наукової роботи.

Христина Береговська очолювала обласний департамент з питань культури протягом двох років, від вересня 2015-го. Однією з останніх гучних акцій, організованих департаментом, стало святкування Дня Європи на Львівському бронетанковому заводі, яке частина львівських ЗМІ та активістів розкритикували.


Реклама

А поділитися?