За фактом отруєння працівників підприємства у Яворівському районі відкрито кримінальне провадження

logo
za_faktom_otruennja_pracivnikiv_pidpriemstva_u_javorivskomu_rajoni_vidkrito_kriminalne_provadzhennja.jpg


Домашня / Новини / Львівщина / За фактом отруєння працівників підприємства у Яворівському районі відкрито кримінальне провадження

До лікарні госпіталізовано чотири особи, причини отруєння встановлюються. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

До Яворівського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що до інфекційного відділення Новояворівської районної лікарні 9 липня госпіталізовано чотири працівники підприємства розташованого у смт Краківець Яворівського району із симптомами “гостра кишкова інфекція”. Потерпілі – жителі Яворівського району віком 35 – 51 років.

Відповідні служби проводять необхідні обстеження у вогнищі інфекції. Причина отруєння працівників підприємства – встановлюється.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.325 КК України (Порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань,- карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років).


Реклама

А поділитися?