За крадіжки засуджено двох учнів дев’ятого класу: один з них таки піде у тюрму

logo
33546_za_kradizhki_zasudzheno_dvoh_uchniv_dev_j.jpeg


У Дрогобичі напередодні за крадіжки було упіймано двох друзів-учнів, які навчаються у 9-их А і Б класах місцевої загальноосвітньої школи №5.

Один із них вчинив аж 11 крадіжок з грудня 2015-го по січень 2016-го. Він залазив до чужих домівок та крав усе цінне — в одному випадку велосипед, в інших — гроші, згодом і мобільні телефони. Під час однієї з крадіжок хлопець виніс із домівки підприємця по 10 кг фруктів — мандаринів, ківі, а також 3 кг риби салака. Та навіть коли підлітка упіймали і почали судити, від крадіжок він не відмовився, скориставшись тим, що його залишили на волі.

Вже у квітні він повернувся до крадіжок разом із напарником із паралельного класу, який до того вже встиг вчинити крадіжку зі своєї ж школи — поцупив зварювальний апарат із підсобного приміщення.

Разом хлопці встигли вчинити дві крадіжки 13 квітня — тоді ж їх і упіймали.

У підсумку Дрогобицький міськрайонний суд, хоч і врахував неповнолітність обох школярів, проте на волі з умовним покаранням залишив тільки одного з напарників — того, який долучився до крадіжок пізніше. Інший же, якого судили за 11 попередніх злочинів, одержав два роки тюрми.


Реклама

А поділитися?